התחברות לאתר

תפריט

הרצאה בנושא

סודה של הרמיוני – על דמותה של הרמיוני גריינג'ר

היא חכמה ומוסרית, רודפת צדק ונחושה. היא השכל של השלישייה וגם הסופר-אגו. לפעמים אי אפשר איתה – אבל בטוח שאי אפשר בלעדיה! הרמיוני גריינג'ר – האחת והיחידה, שעומדת לצידו של הארי גם כשכולם עזבו אותו. שלא תוותר ולא תתייאש עד שתשיג את מטרתה, שהלב שלה במקום הנכון ולא תהסס להקריב את עצמה למען מה שראוי ונכון, למען האהבה. הרצאה על הגיבורה הבלתי מעורערת ועל הכתיבה הפנומנלית של ג'יי.קיי רולינג.
מתאים במיוחד ל: כל הגילים ונתייחס להרמיוני בכל שבעת הספרים
בעקבות דמותה של הרמיוני גריינג'ר
הרמיוני עם ספרים ביד
בעקבות דמותה של הרמיוני גריינג'ר

הרמיוני הנפלאה היא בלי ספק גם הגיבורה שלנו בסוד הקסם! היא חכמה ומוסרית, רודפת צדק ונחושה. היא השכל של השלישייה וגם הסופר-אגו. לפעמים אי אפשר איתה – אבל בטוח שאי אפשר בלעדיה! הרמיוני גריינג'ר – האחת והיחידה, שעומדת לצידו של הארי גם כשכולם עזבו אותו. שלא תוותר ולא תתייאש עד שתשיג את מטרתה, שהלב שלה במקום הנכון ולא תהסס להקריב את עצמה למען מה שראוי ונכון, למען האהבה. הרצאה על הגיבורה הבלתי מעורערת ועל הכתיבה הפנומנלית של ג'יי.קיי רולינג. בהרצאה נעקוב אחרי המסע שהרמיוני עוברת ביצירה ונבחן את תפקידיה המרכזיים, נראה כיצד היא מפרשת לנו תמיד מה נאמר בין השורות ואיך היא מסבירה מה באמת קורה. לא במקרה היא קשורה אל הרמס האל היווני וגם למדע ה'הרמנויטיקה' שמתמקד בחקר ופרשנות של טקסטים.

ג'יי. קיי רולינג על הרמיוני: "אני ממש רציתי שהיא תהיה הגיבורה. היא חלק ממני, למרות שהיא לא לגמרי אני. (…) הרמיוני תמיד שם בשביל הארי (…) בגלל שזה המסע של הרמיוני כמו שזה המסע של הארי בסופו של דבר. (…) ההקרבה שלה היתה עצומה, לגמרי. מעשה מחושב מאד של אומץ. זה לא מעשה בלהט הרגע של גילוי אומץ כשאת מונעת מרגשות, זו בחירה שקולה ומכוונת." (Wonderland magazine. 02/2014)

מבחר תגובות שקיבלנו על ההרצאה:

"תודה רבה רבה על ההרצאה המעשירה והמעניינת, התרגשתי כל כך והאהבה שלי כלפי הרמיוני (שהייתה עצומה עוד לפני כן) התעצמה במידה אדירה! תודה על הכל, למדתי כל כך הרבה דברים חדשים, היה מדהים!!!! (אביה א.)

הרצאה מעולה! רכשתי אותה דרך האתר !! מומלץ בחום. (הדס)

"אני כבר תקופה רואה את ההרצאות שלכם והקורסים על הארי פוטר,ואני חייבת לומר שאתם פשוט כל כך מעניינים. אני אוהבת את הארי פוטר מאז שאני קטנה, ובזכותכם אני עוד יותר אוהבת את הסדרה הזאת ולומדת דברים חדשים עלייה. ראיתי את ההרצאה של הדמות של הארי, על הרמיוני, על לונה, את הקורס על סנייפ ואת הקורס של הצפוי והבלתי צפוי וזה היה פשוט כל כך מעניין." (אסתר)

"תודה רבה, כיף כתמיד. זו פעם שנייה או שלישית שאני שומעת את ההרצאה על הרמיוני וזה נפלא. תודה לשניכם" (הדר)

"תודה רבה! ההרצאה בנושא מעניין שבטוח אמשיך להרהר בו בימים הבאים." (הילה)

"הרצאה האהובה עלי על הדמות האהובה עלי" (גילי ג.)

הרמיוני הנפלאה היא בלי ספק גם הגיבורה שלנו בסוד הקסם! היא חכמה ומוסרית, רודפת צדק ונחושה. היא השכל של השלישייה וגם הסופר-אגו. לפעמים אי...

הרצאה זו מועברת גם לארגונים

רוצה להזמין אותנו לארגון שלך או לאירוע פרטי? אנחנו נשמח להגיע אליכם ואליכן ולהעביר ארוע ייחודי ומקורי שייזכר לטובה בארגון. פשוט צרו עימנו קשר:

תרצו לקבל עדכונים למועדים נוספים, חדשות ותכנים בלעדיים מסוד הקסם?

הרשמו לעדכונים באימייל ותהיו ראשונים לדעת על מועדי הרצאות ומבצעים שווים.

Scroll to Top
רוצה לדבר?

ניתן להשאיר לנו פניה בטופס כאן ונחזור עם תשובה בהקדם

נא לציין כתובת אימייל תקינה לחזור אליה. למענה מהיר בוואטסאפ רצוי להשאיר מס טלפון.

אימייל:
sodhakesem.hp@gmail.com
טלפון: 052-8313317
זמינים גם ב:
פייסבוק או אינסטגרם

רוצה להתחבר?

נתקלת בבעיה?
ניתן ליצור עימנו קשר

יופי שהצטרפת לבית הינשופים
של סוד הקסם
🦉
ינשוף יישלח לביתך בקרוב.

*כדאי לבדוק גם את תיבת קידומי מכירות
או ספאם (מוגלגים, שיהיו בריאים…)

פנייתך נשלחה

אנחנו תמיד עונים -🦉 ינשוף תשובה יישלח לביתך בהקדם (עד 24 שעות).

*כדאי לבדוק גם את תיבת קידומי מכירות
או ספאם (מוגלגים, שיהיו בריאים…)

אימייל:
sodhakesem.hp@gmail.com
טלפון: 052-8313317
זמינים גם ב:
פייסבוק או אינסטגרם