התחברות לאתר

תפריט

כל סודות הקסם של הארי פוטר - מידע למוסדות וארגונים

הרצאות מופלאות על סדרת הספרים המצליחה בעולם

בחשנו בקדירה המבעבעת ורקחנו הרצאות איכותיות במיוחד עבור קוראי וקוראות הארי פוטר. בואו לגלות את הסודות הספרותיים המבריקים של ג'יי. קיי רולינג, ולחשוף את מרכיבי השיקוי ממנו היא יצרה את הספרים שכולנו כל כך אוהבים ואוהבות.

קצת על ההרצאות של סוד הקסם:

ההרצאות שלנו עוסקות בפרשנות ספרותית מעמיקה ומרתקת על ספרי הארי פוטר. אלפי קוראים וקוראות כבר נהנו בהרצאות שלנו בספריות, בבתי ספר, בחברות וארגונים, ביישובים ובאירועים פרטיים. ההרצאות, בשיתוף הקהל, מתאימות למי שקראו את סדרת ספרי הארי פוטר ואורכן כשעה וחצי.

תכני ההרצאות השונות:

דרך דלת הסתרים - לילדים
הרצאה על התכנון הקפדני של 'הארי פוטר' ועל הרמזים הסמויים שנשתלו כבר בספר הראשון בסדרה, על החיבורים למיתולוגיה היוונית ועל המבנה הכיאסטי. בהשתתפות אקטיבית של הקהל, למי שקראו רק את הספר הראשון וגם למי שקראו את כל הסדרה!
צפוי ובלתי צפוי
הרצאה על טכניקת הכתיבה הפנומנלית של ג'יי. קיי רולינג, ועל עשרות הרמזים המטרימים שהיא שתלה בספרי הארי פוטר וממשיכים להתגלות גם אחרי 20 שנה.
עלבונו של סנייפ
אמיץ, חכם ומסוגל לאהוב. נקמן, מריר, קר רוח ואפל. הרצאה על סוורוס סנייפ שדמותו כמעט "גונבת את ההצגה" בספרי הארי פוטר ומרתקת מיליוני קוראים וקוראות בכל העולם.
סודה של הרמיוני
היא חכמה ומוסרית, רודפת צדק ונחושה. לפעמים אי אפשר איתה – אבל בטוח שאי אפשר בלעדיה! הרצאה על הרמיוני גריינג'ר, הגיבורה הבלתי מעורערת של ספרי הארי פוטר.
למעגל אין התחלה או סוף
הרצאה על האופן שבו מעוצב ה'זמן' בעולמו של הארי פוטר, כולל מסע החזרה בזמן וההתכתבות של רולינג עם שני המונחים מיוון העתיקה: כרונוס וקאירוס.
הארי פוטר והבחירה הגורלית
מה בין בחירות ויכולות, גורל ורצון חופשי, נסיבות והחלטות? הרצאה על הבחירה החופשית, הבחירה המוסרית והאחריות הנובעת מהן בספרי הארי פוטר.
אבן החכמים
מהי אלכימיה? מהי אלכימיה ספרותית? מה הקשר להארי פוטר? ההרצאה תראה כיצד ספרי הארי פוטר מבוססים על תשתית אלכימית מרתקת וסמויה.
האות האפל
קריאה זהירה בספרי הארי פוטר חושפת אנלוגיות והדהודים מעניינים לנאציזם ולהיטלר. בהרצאה נדון בכוחה של הספרות להתמודד עם האידיאולוגיה הגזענית וההתנגדות לה.
הילד שנשאר בחיים
בהרצאה נבחן כיצד דמותו של הארי פוטר עצמו מעוצבת ברגישות ותכנון מעמיקים, נתהה כיצד היא מעוררת אצלנו חיבור רגשי ומעבירה גם אותנו מסע התבגרות אישי.
ועוד נושאים רבים, מוזמנים להתייעץ לקבלת חבילה מותאמת

מי המרצה:

אמנון הלל הוא מורה לספרות ומומחה לספרי הארי פוטר. לימד במשך עשר שנים ספרות לבגרות ושיעור ייחודי על הארי פוטר בבית הספר הדמוקרטי בחדרה. אמנון העביר במסגרת מיזם 'סוד הקסם' מעל 300 הרצאות מעולות בספריות, ברים, בתי ספר וארגונים. גר בחדרה, נשוי לענת ואבא של לונה, לילה וגילי המופלאות. מתרגש כל פעם מחדש לשמוע לאחר ההרצאה את המשפט 'הלוואי שהיית המורה שלי לספרות בתיכון'.

נשמע מעניין?

ניתן להזמין לחברות וארגונים, בתי ספר וספריות (רשומים גם בניטו טק), חוגי בית ואירועים פרטיים.

הרצאות לייב, שיעורים, הרצאות מוקלטות וקורסים מקוונים.

לקביעת מפגש, בירור פרטים או קבלת המתכון המדוייק לעוגיות קדרה השאירו פרטים בטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם

או פשוט צרו קשר
אימייל:
sodhakesem.hp@gmail.com
טלפון: 052-8313317
זמינים גם ב:
פייסבוק או אינסטגרם

גלילה למעלה
רוצה להתחבר?

נתקלת בבעיה?
ניתן ליצור עימנו קשר

רוצה לדבר?

ניתן להשאיר לנו פניה בטופס שכאן ונחזור עם תשובה בהקדם

נא לציין כתובת אימייל תקינה לחזור אליה. למענה מהיר בוואטסאפ רצוי להשאיר מס טלפון.

אימייל:
sodhakesem.hp@gmail.com
טלפון: 052-8313317
זמינים גם ב:
פייסבוק או אינסטגרם